http://files.clickweb.home.pl/2e/b5/2eb53b8c-7287-444a-8b3c-0ef44d7453b8.css
 

Zwiększyć efektywność w biznesie. Radzenie sobie z trudnościami adaptacyjnymi w środowisku rodzinnym i społecznym. Działania rozwojowe w przedsiębiorstwie.

 

CSR  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu + B2B  EDYCJA DLA PRZEDSIĘBIORSTW
Jak efektywnie podejść do optymalizacji procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Jak należy spojrzeć na problem przedsiębiorstwa i analizować jego przyczynę aby ułatwić znalezienie skutecznego rozwiązania.Proces umożliwia szybką i efektywną reintegrację jednostki. Działania rozwojowe przedsiębiorstw

 

csr 1jpg

Doskonalimy organizacje poprzez rozwój ich pracowników

Pomagamy Naszym Klientom rozwiązywać strategiczne i bieżące problemy, a dla przedsiębiorstw problemy HR poprzez zapewnienie kompleksowych usług, działań wspierających ich rozwój. Bazujemy na naszym 20 letnim doświadczeniu i potrzebach klientów. Ich zmieniająca się sytuacja środowiskowa, rodzinna i społeczna wymaga większego zrozumienia ze strony osób kompetentnych i przygotowanych do tego rodzaju wsparcia

cst 2jpgJesteśmy obecni

Jesteśmy Fundacją notowaną na terenie Unii Europejskiej, świadczącą usługi zarządzania kapitałem ludzkim w środowisku rodzinnym i w przedsiębiorstwach. Świadczymy usługi na terenie Polski, Unii Europejskiej dla Polonii za granicą, dla naszych rodaków. Wszystkim naszym działaniom towarzyszy troska o zadowolenie oraz zaufanie naszych Klientów.

csr 3jpgSystem pracy z jednostką to wsparcie w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w różnych fazach życia pracownika, a szczególnie w momentach przełomowych dla niego samego. Udzielamy wszechstronnej pomocy, wspieramy pracownika, pomagamy w rozwiązywaniu problemów: psychologicznych, pedagogicznych, prawnych, obywatelskich w budowaniu pomostu życzliwości, wskazywanie innych celów, dodawanie wiary w siebie. Umiejętności funkcjonowania w nowej roli. Radzenie sobie z trudnościami adaptacyjnymi w środowisku rodzinnym i społecznym (przedsiębiorstwo).


csr4jpgLudzie sukcesu

System CSR Process 3.0 jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów rozwoju osobistego a zarazem zarządzanie zasobami ludzkimi. Jego celem są trwałość zmian i wpływ długoterminowy zarówno na daną osobę, jak i na całą firmę. Pracujemy z daną osobą nad ustaleniem celów, do jakich pragnień ona zmierza, nad zidentyfikowaniem wszystkiego, co według niej nie pozwala tych celów osiągnąć, oraz nad jej wyborami i działaniami niezbędnymi do uzyskania zamierzonych efektów.

csr5jpgZarządzanie Projektem CSR & PROCESS 3.0

FUNDACJA DOMINO zawierają sojusze strategiczne, żeby: zoptymalizować swój model biznesowy; uzyskać dostęp do zasobów.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ WDROŻENIA PROJEKTU CSR & PROCESS 3.0

FUNDACJA DOMINO

tel. kom.+48 500 162 575

tel/fax: +48 22 88195 42

kontakt@centrumwsparciarodziny.org