Zapisz się na konsultacje tel.+48 504 606 966. Skorzystaj z porady specjalisty od spraw rodzinnych: psychologiczno-pedagogicznych, prawnych, przemocy w rodzinie, uzależnień, spraw sądowych. Otrzymasz pomoc, której potrzebujesz.


Poszukamy Ci specjalisty, którego potrzebujesz. Każdy frankowicz powinien widzieć, że Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej prawie zawsze jest po jego stronie, a polskie sądy mają obowiązek stosowania zaleceń Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w swoich wyrokach.


W dniu 10-02-2019 dołączyliśmy do klubu CFO. Otrzymujemy aktualne informacje na temat finansów, które przekładamy na naszych klientów. To dzięki ICAN Institute oraz partnerów Klubu CFO możemy udzielać profesjonalnej porady z zakresu potrzeb dla naszych klientów – pomocy frankowiczom.

Poczuj ulgę i ciesz się tym co mamy dla Ciebie. Dobry negocjator potrafi rozwiązywać złożone problemy finansowe by osiągnąć twarde rezultaty.

Tematy kluczowe dla Twojej poprawy finansowej – potrzeb frankowiczów.

Umów się w 2 minuty

Wybierz termin, który najbardziej Ci odpowiada


Przed konsultacją otrzymasz przypomnienie aby o niej nie zapomnieć. Dla Twojej wygody wyślemy Ci wiadomość sms.

1jpg

To Europejski Trybunał Sprawiedliwości, który jest niezawisłym organem sądowniczym, i którego orzeczenia mają wpływ na wszystkie kraje UE. Europejski wymiar sprawiedliwości, którego polski wymiar sprawiedliwości jest częścią

2ajpg Trybunał jest nadzwyczaj silnie umocowany wśród wszystkich instytucji europejskich i państw członkowskich. Jego istnienie i funkcjonowanie zapisane jest w traktatach europejskich. TSUE ma prawo orzekania, radzenia i opiniowania, przeprowadza także arbitraże.  

3ajpg

Z wyrokami TSUE liczy się każdy kraj wspólnoty, który musi wykonywać prawo stanowione przez TSUE. Sędziowie Trybunału zostają wybierani jako najlepsi z najlepszych, sprawdzeni sędziowie z olbrzymim doświadczeniem i wieloletnią, czynną praktyką

Dlaczego warto wybrać tą drogę i wygrać?

Największą siłą jest to, że zwykle orzeczenia dotyczą wszystkich spraw kredytowych w ogólności nie są zasadne.  Sądy stoją po stronie frankowiczów, jeżeli tylko ich umowy zostały wadliwie skonstruowane. W swoich rozstrzygnięciach zwracamy uwagę na sprawy takie jak: zatajanie informacji przed klientem przez bank i utajnianie informacji; wadliwości w ustalaniu kursu, po którym ma następować spłata; naruszanie zasad współżycia społecznego przez banki; klauzule abuzywne w umowach, które natychmiast dyskwalifikują je jako nieważne. Przysłani przez bank adwokaci najczęściej pomijają wyroki milczeniem, tym samym przyznając się do swojej niemocy.


Uzyskasz pomocy

Możesz skrupulatnie opisać problem w wiadomości mailowej co jeszcze bardziej przybliży nam problem. Wykrycie klauzuli abuzywnej przez sąd jest natychmiast kwalifikowane jako wadliwość umowy i następuje procedura korekcji umowy, a jeśli to jest niemożliwe dochodzi do jej unieważnienia.

Gdy tylko kredytobiorca stwierdza, że umowa jest dla niego krzywdząca, to już ten fakt powinien być wyznacznikiem orzecznictwa. Gdy można wykazać, że bank dowolnie i na własną korzyść ustalał kurs spłaty, to umowa przestaje obowiązywać. Takiemu stanowiskowi prawnemu wiele spraw doprowadzi do unieważnienia umowy.


 

Dostępność w każdej sytuacji

Kiedy nie możesz wyjść z domu z powodu choroby lub nawet pandemii – u nas znajdziesz specjalistę, który Ci pomoże. Uzyskasz pomocy kontaktując się z całego kraju – również z pobytu zagranicą. E-wizyta jest bardzo komfortową i wygodną formą konsultacji. Brak bezpośredniego kontaktu ze specjalistą nie rzutuje na jakości udzielonej pomocy.

 

csr5jpgZarządzanie Projektem 

FUNDACJA DOMINO zawierają sojusze strategiczne, żeby: zoptymalizować swój model projektów uzyskać dostęp do zasobów.

cst 2jpgJesteśmy obecni

Jesteśmy Fundacją notowaną na terenie Unii Europejskiej, świadczącą usługi zarządzania kapitałem ludzkim w środowisku rodzinnym. Świadczymy usługi na terenie Polski, Unii Europejskiej dla Polonii zagranicą, dla naszych rodaków. Wszystkim naszym działaniom towarzyszy troska o zadowolenie oraz zaufanie naszych Klientów.

 

Ta strona jest dla Ciebie. Wskazujemy sposoby na istotność kreatywnego myślenia. Twój profil stanie się odzwierciedleniem Ciebie samego i dotyka wielu równie istotnych spraw, które pomożemy Ci rozwiązać.


Zapisy na konsultacje ze specjalistą: 

tel. kom.+48 500 162 575

tel/fax: +48 22 88195 42